Stylizacja świąteczna: w barwach choinki.

Ciemna zieleń, głęboka czerwień także błyszczące srebro oraz złoto to odcienie najczęściej łączone z fetami. Stylizacja świąteczna również jest utrzymana w odcieniach z gwiazdkowej palety.
Stylizacja okolicznościowa bazuje na bordo sukience wykończonej czarną koronką. Pas i biodra akcentuje spektakularna baskinka, a dekolt wykrojony w kształt serca przykuwa uwagę na piersi. Sukienka jest erotyczna, ale nie odsłania nazbyt sporo, a poprzez bezpiecznej długości za kolana podkreśla najbardziej fajne części nóg
Pozostając w atmosferze choinkowych akcentów, jako uzupełnienie polecamy mocne zielone buty na obcasie wyszywane cekinami w jednakowym tonacji i ozdobione spektakularną kokardką – dzięki nim z pewnością zrobisz szoł na familijnym spotkaniu.
Do kolorów choinki oraz śnieżynek nawiązuje poza tym biżuteria.
etno-297x417
Proponujemy komplet łączący białe oraz zielone cyrkonie, składający się z okrągłych kolczyków oraz pierścionka w posrebrzanej oprawie. Cyrkonie będą alternatywą dla szmaragdów, czyli standardowych, zielonych kamieni. Dekoracja galowa ma poza tym małą kopertówkę – w takim przypadku proponujemy czarne, skórzane pudełeczko pokryte srebrnym, przeplatanym szlaczkiem. Stylizację w odcieniach choinki obowiązkowo powinna uzupełnić karminowa szminka oraz wyrazisty manikiur w takim samym odcieniu lub tonacji połyskującej zieleni.
tekst dostepny na stronie sukienki na wesele