Follixin – niewątpliwy gigant wśród specyfików na włosy! Przetestuj juz teraz!

Łysienie jest tematem wielu ludzi, nie dopiero w starym wieku. Czasami wywiad z chęcią włosów pojawia się i u osób i dobrze nie są to wyjątkowe przypadki. Follixin jest suplementem diety przeznaczonym przede wszystkim dla ludzi, lecz nie ma żadnych przeciwwskazań mówiących, iż nie mogą z niego otrzymywać i osoby. Jego skład został tak dobrany, że oddziałuje na organizm holistycznie poprzez zmienianie sposobu zachodzenia kilku procesów, co łącznie przekłada się nie tylko na samą ochronę przed wypadaniem włosów, lecz także wyraźnie poprawia kondycja włosów. 

Przyczyny wypadania włosów zwalczane przez Follixin

Najważniejszą przyczyną wypadania włosów jest wiek. Z rozwojem lat procesy metaboliczne przechodzące w skórze głowy robią się coraz mniej efektywne, przez co organizm nie radzi sobie z prawym odżywianiem cebulek włosowych. Naturalną konsekwencja takiego stanu myśli jest początkowo ograniczanie się włosów, utrata przez nie połysku oraz łamliwość, co w niedługim czasie robi się po nisku w wypadanie włosów. Proces z czasem prowadzi oraz w środowisko traconych włosów nowe włosy odrastają w znacząco mniejszym zakresie. Owłosienie głowy staje się najpierw rzadkie, potem niepełne, oraz na skutku zostajemy bez włosów i nie jest teraz powrotu do poziomu przed początkiem łysienia. 

Follixin oparty jest o naturalne wyciągi roślinne oraz system witamin, wpływających pozytywnie na włosy.

BioactiveHairRegrowth Blend; ekstrakt ze skrzypu polnego (Equisetum arvense) 19% związków krzemowych; sok z pokrzywy (Urtica dioica); hydrolizowany kolagen; l-cysteina; kwas askorbinowy( witamina C); cynk; witamina E; niacyna; kwas pantotenowy; witamina B6; witamina B2; witamina B1miedź; kwas foliowy; biotyna; witamina B12

Jak większość suplementów diety, Follixin należy stosować bezpośrednio przed posiłkiem, i właściwie w jego trakcie. Spożycie niezliczonej dawki płynów już po połknięciu pigułki jest wysoce wartościowe.

W średniej kuracji należy stosować dwie tabletki dziennie przy różnorodnych posiłkach. Najlepiej po jakiejś przy kolacji a przy śniadaniu. Początkowe efekty terapii można zaobserwować po blisko 3 tygodniach z przyjęcia pierwszej pigułki. Przyjmowanie większych części preparatu nie stanowi w kształcie powiększyć aktywności suplementu.

Flexin 500

GojiBerry500

flexin 500