Climax Control – Wypróbuj sposób, dzięki któremu otrzymasz możliwość doprowadzić większość kobiet do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło a Twoja kobieta nie była w wszyscy zaspokojona? Panie potrzebują wiele czasu, by czuć całkowitą zabawa z stosunku i poczuć orgazm, niż my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ciż się kiedyś przedwczesny wytrysk co znasz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja żona starała Ciż się powiedzieć, że wtedy nie kłopot, co jeden wiesz, że nie udało Ci się jej w sumy zaspokoić. Jeżeli przynosi Ci się toż przeważnie, ona że w wyniku stracić cierpliwość.

Długi seks wydaje się być kluczem do udanego związku. Twoja żona może opowiedzieć o Tobie także Twoich „łóżkowych wyczynach” moim znajomym, gdy zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej życzeniom.

Na wesele istnieje sposób, który doskonale rokuje. Niewykluczone, że ze znajomą kobietą w łóżku wytrzymasz dłużej niż jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem lub niepełnym wzwodem mogą pójść do spraw.

Formuła Climax Control może wywołać, iż będziesz w bycie dłużej uprawiać sex aniżeli przed przystąpieniem kuracji. Ten możliwy czas nasza możliwość zdziałać cuda – Twoja kobieta zapewne zapomni o otaczającym ją świecie.

Brak całkowitej erekcji w trakcie związku to wkrótce już nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz uznawał szansa kontynuowania zabawy (gdy zatem Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć kontrolę nad wytryskiem. Potrafisz nim prowadzić. Obecnie nie będziesz potrzebował zwalniać tempa, żeby zatrzymać się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł robić seks tak długo jak chce o tym Twoja kobieta.

climax control

Derminax

Femmaks