Sposoby na mocniejszy wzwód

avatar_99_page

Jeśli zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz regularnie ćwiczyć

Spaceruj i podskakuj zamiast pchać się do taksówki

Jeżeli zależy ci na silniejszej erekcji, musisz systematycznie trenować. Poprawa ogólnego stanu twojego ciała i kondycji wpłynie zdecydowanie pozytywnie na stan zdrowia twojego członka. Badania dowodzą, że faceci, którzy przechodzą codziennie 3 kilometry, mają o połowę mniej trudności z erekcją w porównaniu levitra tanio do mężczyzn, którzy preferują siedzący tryb życia. Zatykanie się żył jest jedną z głównych przyczyn braku wzwodu. Żyły funkcjonują na optymalnym poziomie tylko wtedy, gdy się systematycznie ćwiczy. Nie trzeba od razu realizować wszystkich trudnych ćwiczeń penisa, żeby pomóc mu pozostawać we wzwodzie jak najdłużej. Bardzo łatwe ćwiczenie, jak spacer zamiast zamawiania taksówki na małe dystanse już wystarczą, żeby spowodować widzialną różnicę szybko i w komfortowy sposób. Potocznie mówiąc, żeby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się na pocztę.

W jaki sposób pomaga ziewanie?

Kiedy ziewasz, to naprawdę możesz mieć wzwód. Dzieje się tak dlatego, ponieważ zarówno ziewanie jak i wzwód są wynikiem istnienia nietrwałego, jednak niesłychanie aktywnego biologicznie związku chemicznego, nazywanego tlenkiem azotu. Gdy związek ten zostanie już wyprodukowany w mózgu, ma poniekąd przed sobą dwie drogi: może przesunąć się do ust lub do penisa. Nigdy nie zauważyłeś małego drżenia w kroczu w czasie ziewania? Jest to rezultat tego, iż tlenek azotu powędrował zarówno do ust jak i okolic członka. Zacznij więc częściej ziewać i uwalniać więcej tlenku azotu dla silniejszej erekcji. Tylko uważaj z tym ziewaniem w miejscu pracy, bo cię wezmą za lesera.

Wyśpij się

Po stosunku twój penis jest na ogół wyczerpany. Musi wypocząć. Dlatego bardzo istotne jest, abyś zaznał tyle snu, ile tylko będzie możliwe. W czasie zdrowego snu zdrowy facet zaznaje pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to okazja do kolejnej zabawy z partnerką. W ten sposób twoje ciało raportuje ci, iż twój członek jest kamagra w zelu zdrowy oraz przygotowany do ponownego użycia. Twój penis “ładuje się” w czasie snu. Tak więc dla twardej oraz zdrowej erekcji, spokojny i długi sen jest niesłychanie istotny.