Łatwe? To do pracy, a raczej do sypialni!

Apetyt seksualny zależy w zasadzie od naszego nastawienia – jeśli mamy motywację do podjęcia zbliżenia, przynosi nam ono satysfakcję, czujemy się atrakcyjni, bezpieczni (tak, tak, to istotne nie tylko dla kobiet!), doceniani przez partnerkę a sama aktywność seksualna jest identyczna z naszymi upodobaniami, najprawdopodobniej nic nie będzie przeszkodą żeby czerpać z niej jak największą satysfakcję. Jednak instynkt seksualny, choć jest sprawą ducha, uzależniony jest również od dyspozycji ciała. cialis
W związku z tym poza zadbaniem o odpowiednią oprawę zbliżenia, należałoby 6749-6607-ico-wu.jpgprzygotować wcześniej swoje ciało, aby sprostało wyzwaniom, jakie pragniemy przed nim postawić. Istotny jest sen, ruch, zdrowa dieta i wyrzeczenie się używek (spożywanie zbyt dużej ilości kawy albo piwa działa niezwykle ujemnie na możliwości wzwodu, nie ma też bezpiecznej liczby wypalanych papierosów – każda liczba obniża sprawność seksualną!).

Poza wymienionymi w artykule sposobami, każdy z nas jest w stanie podać kilka własnych, które sprawiają, iż apetyt seksualny wzrasta. Czy jest to nasz ulubiony rodzaj odpoczynku, masaż, gorąca kąpiel: kosztowanie smacznego oraz oryginalnego jedzenia: miło oraz spokojnie albo aktywnie i ekscytująco spędzony dzień, czekanie na realizację fantazji seksualnej uzgodnionej wcześniej z partnerką… Bez znaczenia jaki mamy sposób na zrelaksowanie się oraz spędzanie czasu tu i teraz z partnerem/partnerką, ważne aby go nie zaniedbywać!
wiecej tutaj kamagra