Bicze wodne i akupresura na potencję- czesc 2

impotencja1

Akupresura to zabiegi polegające na naciskaniu określonych miejsc na stopach. U panów trzeba pobudzać zakończenia nerwowe zlokalizowane na piętach. Należy zgiąć nogę w kolanie i ostrożnie uciskać pięty. Akupresurę trzeba zacząć od lekkich muśnięć i stopniowo zwiększać siłę ucisku. Każdą piętę trzeba badać przez nie więcej niż 5 minut.
Panie mocniej reagują na dotykanie miejsc umiejscowionych wzdłuż odcinka lędźwiowo-krzyżowego, w odległości trzech cm od wyrostków kręgowych. Masowanie tych punktów jest dobrym pomysłem na rozpoczęcie łóżkowych zabaw. Kobiety mogą się zrewanżować masowaniem punktu tuż nad owłosieniem łonowym swojego partnera. Rozbudzą tym samym penisa. Dzięki tym masażom życie seksualne viagra cenamoże być o wiele lepsze.
Na uszach znajdują się receptory, które tak samo jak te umieszczone na piętach odpowiadają za wywołanie reakcji seksualnych. Uciskanie tych miejsc poprawia pracę narządów płciowych. Taki masaż może pozytywnie wpłynąć na problemy z erekcją.
Masaż uszu nie może trwać więcej niż pięć minut. Jeżeli para chce spróbować uciskania określonych punktów, to trzeba udać się do seksuologa lub specjalisty medycyny naturalnej – oni wskażą szczegółowo, które miejsca należy uciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie kamagra w zelu