Stylizacja elegancka: klasyka z błyskiem.

Śnieżna bluzka oraz czarna spódnica to zestaw kojarzony raczej tradycyjnie, pomimo tego nie musi tak być. Stylizacja elegancka w duchu uczniowskiego stroju nabiera dorosłego charakteru dzięki kunsztownym materiałom i ozdobom.
W takowym komplecie biała bluzka zachowuje ponadczasowy, dopasowany fason i jest zapinana na pętelkę, bo skrzydełka kołnierza nie są standardowo wygięte, lecz nieskomplikowane oraz postawione, co od razu dodaje koszuli elegancji. Stylizacja elegancka jest podkręcona skórkową, ołówkową spódnicą, która zastępuje zwyczajny fason z materiału. Taka tkanina daje jej nieco ekstrawaganckiego charakteru oraz udowadnia, że nosząca ją panna jest pewna siebie.
Stylizacja elegancka nie byłaby kompletna bez butów na szpilce. My proponujemy brokatowe, srebrne buciki o modnym, głęboko wykrojonym kroju i z geometrycznym, wydłużonym czubkiem przykrywającym stopę na skos. Oryginalne buty nadają ton kolejnym dodatkom. Szyję ozdabia wyrafinowany naszyjnik na łańcuszku, który ozdabia dużo połączonych ze sobą błyskotek. Błyszczące ozdoby dostrzegalne zza połów koszuli nie przytłoczą stylizacji, lecz zwrócą uwagę. Na przegub ręki proponujemy lekki, srebrny zegarek na bransolecie ozdobionej przez szkiełka będącej przy kopercie. Kopertowa torebką w stylu color-blocking łączy czerń z szarością i można ją nosić w dłoni lub na pasku.
flower-power-297x246
Ogólnie elementy eleganckiej stylizacji łącznie z linkami do shopów znajdują się w galerii – kliknięcie w nazwę konkretnej rzeczy przekierowuje na stronę towaru.
tekst dostepny na stronie e-modnisia.com.pl/pol_m_Torebki-180.html