Jak wyszczuplić kobiece ciało poprzez odpowiednią garderobę?

Bardzo wiele pań ma znaczne kompleksy na tle swojej wagi – nierzadko nie mają one żadnego odzwierciedlenia w prawdziwym świecie, lecz nie ma większego sensu się oszukiwać – całkiem często sytuacja jest taka, że w istocie kobiety mają nieco kilogramów za wiele. Na całe szczęście są naprawdę fajne rozwiązania, które to powodują, iż można prezentować się sporo szczuplej. Ba, całkiem często całkiem chude kobiety przez kiepsko dopasowane ubrania mogą wyglądać na o wiele cięższe aniżeli naprawdę. Ubiór jest bardzo ważny!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Sandaly-277.html

Bez cienia wątpliwości ubrania powinny być jednego koloru – oczywiście nikt nie mówi, że odpadają najróżniejsze odcienie takiego samego koloru, nie należy przesadzać, w owej kwestii panuje całkowita wolność. Do tego niech odcień naszego wdzianka podkreśli to jaką mamy karnację, to wszystko co w niej najlepsze. Czarne spodnie i bluzka o kolorze beżowym? To beznadziejne połączenie, nie dość, iż wygląda mało korzystnie nawet na szczupłej kobiecie, to oprócz tego pogrubia.

W przypadku szerokich ramion warto unikać poduszek, wszelkiego rodzaju żabotów i falban. Jeśli zaś wchodzą w rachubę wąskie biodra i bardziej rozbudowana klatka piersiowa, należałoby nałożyć na siebie szeroką spódnicę, oprócz tego top z dekoltem – w tzw. literę V. W bardzo wielu przypadkach panie pragną ukryć brzuch, nie tylko jeżeli spodziewają się dziecka. W tym celu trzeba nałożyć spódniczkę bez kieszeni, a także większą bluzkę. Chociaż ostatnio panuje moda na duże pośladki, to jednakowoż jeżeli jakaś z kobiet chce takowe ukryć, musi zakładać spodnie poniżej naturalnej talii, oczywiście mowa tutaj o spodniach z paskiem. No i oprócz tego szpilki – nie są wygodne, lecz przynajmniej sprawiają, że możemy wyglądać na http://love-love24.com.pl
kilka kilogramów mniej.